Projekt

Stare ale jare!
Mimo widocznych gołym okiem zmian i dwukrotnie większej skali przedsięwzięcia, niezmienne pozostają główne założenia: Ma być prosto i praktycznie! Typowo biznesowy, sprzedażowy charakter, bez zbędnego blichtru oraz stworzenie platformy bezpośredniego kontaktu producentów i odbiorców roślin, to nasze cele. Każda ze szkółek biorących udział w wystawie to producent wysokiej jakości materiału, operujący na terenie całego kraju. Wiemy że tylko jakość prezentowanych roślin wraz z rzetelnością obsługi jest w stanie zapewnić powodzenie wystawie, odwiedzającym i wystawcom.

Przyjemne z pożytecznym
ShowRoom to też okazja do spotkań, luźnych rozmów przy grillu i kubku grzanego wina, zarówno na temat zawodowe jak i te zupełnie z pracą niezwiązane. Gwar i tłok panujący przez 3 dni w wystawowej „strefie grilla" jak również ilość spalonego węgla drzewnego i opróżnionych beczułek grzańca, wydają się to potwierdzać :)


Kolejna - piąta edycja planowana jest jesienią 2019.

Bardzo chętnie wysłuchamy Państwa sugestii, co jeszcze chcielibyście zobaczyć w tej i kolejnych edycjach.

Liczymy na owocne spotkania!

Czwarta edycja Zielonego ShowRoom'u 2018

- podsumowanie

ShowRoom 2018 czyli rośniemy duzi!!!
8., 9. i 10. listopada 2018 mieliśmy już po raz IV przyjemność zaprosić na organizowany w naszej szkółce Zielony ShowRoom. Impreza jest typowo biznesowym wydarzeniem, kierowanym w pierwszej kolejności do osób profesjonalnie zajmujących się roślinami, właścicieli centrów ogrodniczych czy architektów krajobrazu. Hasło wystawy „Zobacz i Zamów" oddaje jej charakter i główne założenie: możliwość obejrzenia szerokiego asortymentu, produkowanych w szkółkach roślin i złożenie zamówienia bezpośrednio u producenta, już w trakcie trwania wystawy.

Co nowego w 2018?
Można powiedzieć, że wraz z czwartymi urodzinami wystawy, kończy ona powoli przedszkole i wchodzi w poważny wiek szkolny. Rośniemy coraz więksi i jesteśmy coraz mądrzejsi o zdobyte poprzednio doświadczenia.
Tak jak w poprzednim roku, powiększona została niemal dwukrotnie powierzchnia. Prezentowane rośliny zajęły już prawie 5000 m2, a do przedstawienia swoich produktów zaprosiliśmy kolejne szkółki, konsekwentnie realizując pierwotne założenia – umożliwienie możliwie kompletnego zatowarowania na nadchodzący sezon. Do ojców założycieli wystawy, czyli Gospodarstwa Ciepłucha, szkółek Ważyńscy, Zymon, jak również szkółki Kurowscy i Clematis, dołączyły w tym roku kolejne. Szkółka Nowacki z ofertą przede wszystkim dużych drzew, szkółka Cur z drzewami owocowymi, szkółka Panek z trawami i ziołami oraz szkółki Szmit i Żabieniec z szeroką ofertą zróżnicowanego materiału doskonałej jakości.

Trudno oszacować, czy już teraz, podczas jednej wizyty na ShowRoom'ie da się złożyć kompletne zamówienie na całość potrzebnego w centrum ogrodniczym materiału, jednak mamy nadzieję, że poszerzenie asortymentu przybliża nas do tego celu. Większa powierzchnia to również większy komfort, chociaż wygląda na to, że za rok będziemy potrzebowali jeszcze więcej miejsc parkingowych. Odwiedziło nas ponad 500 osób z około 250 firm, wynik dobry, jednak cały czas dający pole do popisu. Chcielibyśmy zwiększyć atrakcyjność wystawy tak, by zachęcić blisko drugie tyle firm, by poświęciły nam swój czas.