Projekt

Odbyła się Jesienna Ekspozycja Materiału Szkółkarskiego - ShowRoom 2021

Nie chcąc narażać naszych gości ani dokładać pracy i tak zapracowanej obecnie służbie zdrowia, musieliśmy zmienić formułę wydarzenia. Wydłużyć możliwy czas oglądania roślin na miejscu, wprowadzić możliwość zapoznania się z ofertami wystawców online i składanie zamówień tą drogą dla tych, którzy nie mogli odwiedzić nas osobiście.

Cały czas pamiętamy, że zarówno dla Was - Szanowni Goście - jak i dla nas - organizatorów, ShowRoom to wygodna i praktyczna sposobność podtrzymania relacji biznesowej i nie tylko. Chcemy zachować ten typowo biznesowy, sprzedażowy charakter i tworzyć platformę kontaktu producentów i odbiorców roślin. Chcemy kontynuować pracę nad wystawą i realizować jej założenia w sposób odpowiadający sytuacji, w formie tradycyjnej, lub takiej jaką poznaliśmy w 2020 roku.

Kolejna VIII edycję ShowRoomu odbędzie się od 7. do 9. listopada 2022. Zakładamy, że uda się zorganizować wystawę w tradycyjnej formie. Gdyby było to niemożliwe, na pewno wymyślimy rozwiązanie alternatywne - chociażby 3 tygodniową ekspozycję, jak w roku 2020.

Jesienna Wystawa Materiału Szkółkarskiego - ShowRoom 2022

- VIII edycję Zielonego ShowRoom'u odbędzie się od 7. do 9. listopada 2022;

- Sytuacja pandemiczna nie jest już tak poważna -> wracamy do tradycyjnej formuły wystawy 3-dniowej;

- wszystkie zamówienia, złożone osobiście bądź online, uwzględniać będą tradycyjny rabat 1%;

- w zakładce 'Wystawcy' dostępne będą wszystkie oferty szkółek uczestniczących w ShowRoom;


Formularz zgłoszeniowy

- W razie pytań, jesteśmy do Waszej dyspozycji!